Upravit stránku

Kvalifikace asistentů

Neustále se snažíme naše služby zlepšovat a dávat klientům opravdu to nejlepší. A to znamená, že se musíme sami zdokonalovat a učit. Náplní této kvalifikace asistentů bylo přestudování klobouku "Asistent". Zajímá vás, jak jsme si to užili?

Sportem ke zdraví

Naše marketingová asistentka Vendy si oblíbila cvičení ve fitku. Zeptali jsme se jí, co ji na tom baví a jaké má další zájmy. 

Princezny a Aladinové všude, kam se podíváš

Vánoční párty u nás v Business Success není jen o vyhodnocování předchozího roku a vyhlašování výsledků. Patří tam i zábava. Letošní párty se nesla v duchu "Pohádky tisíce a jedné noci", a tak není divu, že jste potkávali samé pohádkové bytosti :)

Vánoční párty Business Success

Stejně jako v minulých letech nás i tento rok čekala vánoční párty. A nebyla to ledajaká párty! Společně jsme vyrazili na Vysočinu do krásného wellness hotelu a strávili společně víkend. 

Za co si vážíme Vlasty Opelkové?

 Vlasta Opelková je šéfka Business Success a je opravdu úspěšná. Pod jejím vedením se firmě daří a spokojených klientů přibývá. Zeptali jsme se členů týmu Business Success, za co si jí váží a čeho si na ní cení. 

Nahoru