Upravit stránku

Výletujeme, aneb co jsme navštívili na Šumavě

V rámci utužování přátelských vztahů jsme vyrazili na výlet na Šumavu. Je to krásný kraj, který nabízí spoustu zajímavých a lákavých míst k navštívení. My jsme si vybrali Lipno, Stezku korunami stromu a Český Krumlov. 

Seminář pro rodinu a partnery

V Business Success pořádáme semináře nejen pro naše klienty, ale také pro rodinné příslušníky a partnery. Ukážeme tak našim blízkým, kde pracujeme, co děláme a ještě si u toho užijeme spoustu legrace. 

Poznejte krásy Provence s naší finanční manažerkou

Modré nebe, fialová levandulová pole, zlaté obilné lány, azurové moře, tmavě zelené borovicové lesy​, ​vinná réva,​ sady jabloní a​ bílé skály .... přesně taková je francouzská Provence. Co dalšího zaujalo naší finanční manažerku na této krásné oblasti? 

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš?

Naše kolegyně Milena Vrbická do finančního oddělení Business Success poprvé nastoupila v roce 2004. Po necelých pěti letech se rozhodla firmu opustit a načerpat zkušenosti jinde. Po tříleté pauze se do Business Success vrátila a od té doby tu velmi úspěšně působí na pozici finanční manažerky. Co ji vedlo k odchodu a posléze i návratu do našich řad?

Zvíkov? Hrad plný překvapení …

Pokud přemýšlíte o krásném výletu a nevíte kam se vydat, máme tady pro vás malý tip. Naše marketérka Pavlína vyrazila se svou maminkou prozkoumat hrad Zvíkov. Co je na hradě nejvíce zaujalo a kam se chystají příště? 

Pavlína procestovala 11 % světa a rozhodně nekončí

V Business Success všichni rádi cestujeme a poznáváme nová místa. Velkou cestovatelkou je i naše marketérka Pavlína Jelínková, která navštívila nejednu exotickou zemi. Kde se jí líbilo nejvíc a kam by se ještě chtěla podívat? Na to jsme se jí zeptali…

Kdo si hraje, nezlobí

Business Success není jen o práci, ale také o zábavě a proto se čas od času potkáme právě za účelem hraní. :)

Tentokráte to byla hra "RYCHLE A ZBĚSILE" aneb máme herní plán s úkoly a jedeme.

Nahoru