Upravit stránku

Kvalifikace s Pavlem Moricem

Vzděláváme se a studujeme i uvnitř firmy. Tentokrát jsme měli kvalifikaci našich administrativních pracovnic a rozhodně to nebyla nuda. Pozvali jsme si Pavla Morice, 7násobného mistra v ČR v karate. Ne snad, že by nás trénoval v karate, ale podělil se s námi o umění žít a několik skvělých principů pro spokojený a šťastný život. 

Pes není zvíře, pes je přítel

Naše recepční Kateřina Janoštíková má velice ráda pejsky. Sama má dva čtyřnohé kamarády doma a věnuje se s nimi agility. Zeptali jsme se jí, co tento koníček obnáší, kdy se rozhodla, že si pořídí pejsky a čeho by v agility chtěla dosáhnout. 

Pojďte s námi na festival izraelského filmu

Naše marketérka Pavlína navštívila Festival izraelského filmu KOLNOA (קולנוע), jenž v názvu nese hebrejský výraz pro kino či kinematografii a představuje filmovou produkci této pozoruhodné a pestré země plné protikladů.

Tanec je pohyb a pohyb je život

Málokdo o naší šéfce Vlastě Opelkové ví, že vyniká v latinskoamerických i standardních tancích. Zeptali jsme se jí, jak s tancováním začínala, jak dopadly její taneční soutěže a kolik dřiny se za tím skutečně skrývalo.

S nadhledem jde všechno líp

Rozhovor s nejúspěšnější obchodnicí Business Success o jejím pracovním úspěchu, o umění, o dovolené a o úžasném zážitku - letu balónem

Autobusem do Drážďan za prohlídkou města

Bylo to spontánní rozhodnutí. Jednoho krásného slunečného pátku se Pavlína s Milenou rozhodly, že si udělají výlet do Drážďan. Kde se byly podívat a jaké místní speciality ochutnaly? 

Rozhovor s Bohumilem Kubou

Bohumil Kuba je nejlepším obchodníkem Business Success. Jaké jsou jeho další cíle a plány, proč se stále věnuje studiu a co považuje za nejtěžší překážky? 

Nahoru