Upravit stránku

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš?

Naše kolegyně Milena Vrbická do finančního oddělení Business Success poprvé nastoupila v roce 2004. Po necelých pěti letech se rozhodla firmu opustit a načerpat zkušenosti jinde. Po tříleté pauze se do Business Success vrátila a od té doby tu velmi úspěšně působí na pozici finanční manažerky. Co ji vedlo k odchodu a posléze i návratu do našich řad?

Zvíkov? Hrad plný překvapení …

Pokud přemýšlíte o krásném výletu a nevíte kam se vydat, máme tady pro vás malý tip. Naše marketérka Pavlína vyrazila se svou maminkou prozkoumat hrad Zvíkov. Co je na hradě nejvíce zaujalo a kam se chystají příště? 

Pavlína procestovala 11 % světa a rozhodně nekončí

V Business Success všichni rádi cestujeme a poznáváme nová místa. Velkou cestovatelkou je i naše marketérka Pavlína Jelínková, která navštívila nejednu exotickou zemi. Kde se jí líbilo nejvíc a kam by se ještě chtěla podívat? Na to jsme se jí zeptali…

Kdo si hraje, nezlobí

Business Success není jen o práci, ale také o zábavě a proto se čas od času potkáme právě za účelem hraní. :)

Tentokráte to byla hra "RYCHLE A ZBĚSILE" aneb máme herní plán s úkoly a jedeme.

Tři, dva, jedna…běžíme!

Letos jsme se více opřeli do sportu, hlavně tedy do běhání. Tak proč nevyrazit ihned po práci? Vyzpovídali jsme Petru Jarošovou, která působí v Business Success jako recepční, co ji na běhu uchvátilo a jaké má další běžecké cíle.

Akt aneb Nora v divadle :)

Naše kolegyně Nora z pražského týmu Business Success vyrazila do Žižkovského divadla Járy Cimrmana. Jaké to tam bylo? Podívejte se sami. 

Nahoru