Upravit stránku

Pojďte s námi na festival izraelského filmu

Naše marketérka Pavlína navštívila Festival izraelského filmu KOLNOA (קולנוע), jenž v názvu nese hebrejský výraz pro kino či kinematografii a představuje filmovou produkci této pozoruhodné a pestré země plné protikladů.

Tanec je pohyb a pohyb je život

Málokdo o naší šéfce Vlastě Opelkové ví, že vyniká v latinskoamerických i standardních tancích. Zeptali jsme se jí, jak s tancováním začínala, jak dopadly její taneční soutěže a kolik dřiny se za tím skutečně skrývalo.

S nadhledem jde všechno líp

Rozhovor s nejúspěšnější obchodnicí Business Success o jejím pracovním úspěchu, o umění, o dovolené a o úžasném zážitku - letu balónem

Autobusem do Drážďan za prohlídkou města

Bylo to spontánní rozhodnutí. Jednoho krásného slunečného pátku se Pavlína s Milenou rozhodly, že si udělají výlet do Drážďan. Kde se byly podívat a jaké místní speciality ochutnaly? 

Rozhovor s Bohumilem Kubou

Bohumil Kuba je nejlepším obchodníkem Business Success. Jaké jsou jeho další cíle a plány, proč se stále věnuje studiu a co považuje za nejtěžší překážky? 

Za splněný plán do aquaparku

Léto a koupání - to prostě patří neodmyslitelně k sobě! A co teprve, když jdete řádit do aquaparku s kolegy z práce :) Jedno červencové odpoledne jsme si tak užili spoustu legrace v Aquapalace Praha v Čestlicích. A byla to vážně paráda!

Výletujeme, aneb co jsme navštívili na Šumavě

V rámci utužování přátelských vztahů jsme vyrazili na výlet na Šumavu. Je to krásný kraj, který nabízí spoustu zajímavých a lákavých míst k navštívení. My jsme si vybrali Lipno, Stezku korunami stromu a Český Krumlov. 

Seminář pro rodinu a partnery

V Business Success pořádáme semináře nejen pro naše klienty, ale také pro rodinné příslušníky a partnery. Ukážeme tak našim blízkým, kde pracujeme, co děláme a ještě si u toho užijeme spoustu legrace. 

Nahoru