Upravit stránku

Princezny a Aladinové všude, kam se podíváš

Vánoční párty u nás v Business Success není jen o vyhodnocování předchozího roku a vyhlašování výsledků. Patří tam i zábava. Letošní párty se nesla v duchu "Pohádky tisíce a jedné noci", a tak není divu, že jste potkávali samé pohádkové bytosti :)

Vánoční párty Business Success

Stejně jako v minulých letech nás i tento rok čekala vánoční párty. A nebyla to ledajaká párty! Společně jsme vyrazili na Vysočinu do krásného wellness hotelu a strávili společně víkend. 

Za co si vážíme Vlasty Opelkové?

 Vlasta Opelková je šéfka Business Success a je opravdu úspěšná. Pod jejím vedením se firmě daří a spokojených klientů přibývá. Zeptali jsme se členů týmu Business Success, za co si jí váží a čeho si na ní cení. 

Kvalifikace s Pavlem Moricem

Vzděláváme se a studujeme i uvnitř firmy. Tentokrát jsme měli kvalifikaci našich administrativních pracovnic a rozhodně to nebyla nuda. Pozvali jsme si Pavla Morice, 7násobného mistra v ČR v karate. Ne snad, že by nás trénoval v karate, ale podělil se s námi o umění žít a několik skvělých principů pro spokojený a šťastný život. 

Pes není zvíře, pes je přítel

Naše recepční Kateřina Janoštíková má velice ráda pejsky. Sama má dva čtyřnohé kamarády doma a věnuje se s nimi agility. Zeptali jsme se jí, co tento koníček obnáší, kdy se rozhodla, že si pořídí pejsky a čeho by v agility chtěla dosáhnout. 

Pojďte s námi na festival izraelského filmu

Naše marketérka Pavlína navštívila Festival izraelského filmu KOLNOA (קולנוע), jenž v názvu nese hebrejský výraz pro kino či kinematografii a představuje filmovou produkci této pozoruhodné a pestré země plné protikladů.

Tanec je pohyb a pohyb je život

Málokdo o naší šéfce Vlastě Opelkové ví, že vyniká v latinskoamerických i standardních tancích. Zeptali jsme se jí, jak s tancováním začínala, jak dopadly její taneční soutěže a kolik dřiny se za tím skutečně skrývalo.

Nahoru