Upravit stránku

Jako malá jsem se rozhodovala se nemohla rozhodnout mezi kariérou učitelky v mateřké školce a mezi kariérou cirkusáka. Kdybych si musela vybrat, asi by to ten cirkusák vyhrál:-)

V roce 2003 jsem si hledala práci. A měla jsem jasnou představu, že bych se chtěla věnovat personalistice. V té době to bylo trochu nereálné, protože na práci personalisty bylo třeba mít pár let praxi nebo vystudovanou školu v tomto směru. Já jsem neměla ani jedno ani druhé. A pak jsem narazila na inzrát Business Success, kde nechtěli ani tak praxi a vysokoškolský diplom, jako ochotu se učit a zapracovat na sobě. A tak jsem nastoupila, věnovala se personalistice a postupně se vypracovala až do vedení firmy. 

Moje práce je pro mě hra. Neustále potkávám nové výzvy...a vždycky když si říkám, že už mě nic nepřekvapí, tak se objeví něco nového, co mě rozhodně překvapí. Baví mě vidět výsledky. Když na něčem pracujeme, tvoříme třeba nový seminář a pak se poporvé dodá, klietni si to chválí a odcházejí plní energie a inspirace, říkám si, že mám nejhlezčí práci na světe.

A jsem ráda za tým lidí, který mě obklopuje. Když ráno přijdu do práce a vidím, že jsme na jedné palubě, že se společně snažíme se posunout dál, vytvářet budoucnost firmy, pomáhat klientům...to je úžasný pocit. 

Ráda si zasportuju. Ať už je to badminton, tanec nebo třeba jóga. Pohyb je pro mě forma relaxu, kdy si nejen dobiju baterky, ale udržuju se také trochu v kondici. Ráda si přečtu knížku nebo se podívám na dobrý film. A sanozřejmě cestování, ideálně dovolená, kdy se spojí odpočinek s trochou aktivity. Poznávací zájezd nebo dovolená na jachtě, to je úplně nejlepší způsob, jak si užít volný čas:-)

Sny se snažím si postupně plnit. Minulý rok to byla cesta po Provenci. Dlouho jsem se chtěla do této části Francie podívat a tak se mi to konečně podařilo. Teď je na řadě Protugalsko, už mám vybráno a těším se. A pak se rozhlédnu, co by mohl být další cestovatelský sen...

A pracovní sen...posouvat se dál a být jedničkou na trhu. Největší skupina v oblasti vzdělávání, naprostí profesionálové a pojem na trhu. Myslím, že se nám to docela daří. Z těch materialističtějších snů jsou to vlastní nové prostory pro pobočku v Brně. 

Nahoru