Upravit stránku

Čím jsi chtěla být, když jsi byla malá? 

Jako hodně malá jsem chtěla být veterinářka. Pak se to přehouplo na zdravotní sestřičku - to mě drželo dlouho. Bohužel jsem neměla odvahu to dotáhnout do konce a jít studovat zdravotní školu. 

Jak ses dostala k práci v Business Success a jak dlouho zde pracuješ?

Našla jsem inzerát na internetu. Líbilo se mi, jak to bylo psané a hlavně to, že nebyla potřeba žádná praxe. Upřímně jsem nevěřila, že by se mi někdo ozval a bum, jsem tady. 

Co tě nejvíce baví na tvé práci? 

Jsem tu chvilku, je těžké určit ten TOP, ale prozatím to, že každý den získávám nové informace a zkušenosti, které mě posouvají dál. Rozhodně mě ale baví smysl celého Business Success :)  

Jaké máš koníčky a který z nich máš nejraději?

Veškerý svůj volný čas trávím v přírodě a na koních. Když nepřeje počasí, tak si vytáhnu knížku nebo poslouchám hudbu - bez té nemohu žít. Samozřejmě i ráda posedím s kamarádkami, ty jsou nedílnou součástí mého života. 

Je nějaký sen, který by sis ráda splnila? 

Moje sny se snažím plnit postupně, protože věřím, že jediné, co má smysl dělat v životě, je následovat je. Minulý rok jsem si splnila ten největší sen, a to vycestovat na Bali. Teď je můj sen se odstěhovat mimo Prahu a pořídit si nějaký pozemek, který obsadím zvířaty. 

Nahoru