Upravit stránku

Čím jsi chtěl být, když jsi byl malý?

Řekl bych, že totéž, co ostatní kluci, policista, hasič a voják. Pak jsem si to trochu uspořádal v hlavě a chtěl jsem dělat průvodce na hradě. To se mi mimochodem splnilo, když jsem prováděl na Velharticích v rámci školní praxe.

Jak ses dostal k práci v Business Success a jak dlouho zde pracuješ?

Trochu neobvyklou cestou, byl jsem na kávě se svou spolužačkou z vysoké. Zmínil jsem se jí o mém dream jobu, což je – učit lidi prezentovat, stát před publikem, držet správně tělo a ruce, příprava na prezentaci a vše okolo toho, ve zkratce pomáhat lidem být v něčem lepší. No a ona se zmínila, že byla na semináři, který ji neskutečně pomohl a byla tam s dalšími kolegy. Řekla mi o tom trochu víc a že její tatínek s tou firmou spolupracuje už delší dobu. Dala mi název firmy, já se mrknul na webovky a když jsem se dočetl, že se můžu jednou stát spíkrem, mentorem, lektorem a učit lidi v oblasti byznysu, tak bylo vymalováno. Poslal jsem si životopis, zašel na dvě úvodky a hotovo... jsem TU.

Co Tě nejvíc baví na Tvé práci?

Jsem obchodník, to znamená v první řadě vypracovat si pořádný seznam firem ke kontaktování, v další řadě domluvit si schůzku a tu absolvovat. To bylo tak obecně popsáno, co dělám v největší míře, já to spíše beru jako hledání diamantu, který můžu obrousit do podoby našeho spokojeného klienta. Nejvíce mě baví osobní kontakt s klientem, naslouchání mu a zjišťování jeho potřeb. V další řadě Klobouk (popis pracovního místa), jeho praktické zkoušky s ostatními členy BS jsou zábavné a poučné.

Jaké máš koníčky a který z nich máš nejraději?

Snažím se hodně číst, osobní rozvoj a sci-fi knížky, jsou moje TOP. Například Roberta Kiyosakiho a jeho knihy čtu pořád dokola. Hodně rád běhám, takže si chodím zaběhat do lesa, kde se vždycky snažím aspoň trochu posilovat a držet se v určité kondici. Výlety a cestování, to je moje. Když mám příležitost, tak se jí chopím a už někam vyrážím. No nesmím zapomenout na Netflix, seriály jsou, a nejen do podzimního počasí, naprosto nepostradatelnou součástí mého bytí. Pro představu moje oblíbené jsou Suits, Billions a Money heist..:))

Je nějaký sen, který by sis rád splnil?

Snů mám 101 a rozhodně si je splním všechny. Jedním z nich je koupit tátovi jeho vysněné auto Lamborghini
Urus. Chtěl bych žít v New Yorku s výhledem na Central park. To jsou trochu vzdálenější sny, mám i sny bližší, ale ty zatím nebudu zmiňovat, když všechno půjde jak má tak to sami poznáte.

Nahoru